tr

Yalı Mahallesi Halı Yıkama

20.03.2021
190
Yalı Mahallesi Halı Yıkama

Yalı Mahallesi Halı Yıkama   anında hizmet ilkesi edinmiş temizlik kuruluşudur. Müşteriden hizmet talebi aldığı an harekete geçer, belirtilen adreste yıkanacak hangi ürünler varsa teslim alır ve %100 hijyen sağlamak adına merkeze götürür.

Maltepe Yalı Mahallesi Halı Yıkama  Halıdan çay lekesi çıkarma, şarap lekesi çıkarma, yemek lekesi çıkarma gibi konularla halı yıkadığımız alanda özel uygulamalar yapar ve lekenin %100 yok olmasını sağlarız. Halıdan leke çıkarma işlemleri yapmak için erken davranmak gerekiyor. Bu yüzden halı temizliğini bir sonraki zamanlara erteleyerek Yalı Mah. Halı Yıkamayla iletişim kurmakta geç kalmayın.

Yalı Mahallesi Halı Yıkama  Halıdan leke çıkarmak için püf noktalara dikkat etmek gerekiyor.firmamız bu konuların çok önemli olduğunu belirtmektedir. Maltepe Yalı Mahallesi Halı Yıkama Öncelikle lekeyi daha fazla alana yaymamak adına daireler çizerek temizlik yapmak ve leke oluşan bölgeyi içeriden dışarıya doğru değil  Maltepe Yalı Mah. Halı Yıkama  dışarıdan içeriğe doğru silmek gerekiyor. Böylece halıdaki leke dışarıya taşmaz ve daha önce leke bulunan alanda %100 hijyen sağlanmış olur.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?