tr

Halı Yıkama

15.12.2020
413
Halı Yıkama

Pendikte Halı Yıkama İster spor ister klasik…ister deri ister yün…tamamen kişiselleştirilmiş seçeneklerle ev dizaynınızın büyük parçaları olan halılarınızın uygun temizleme metodları kullanarak uzun yıllar sizinle kalmasını sağlayabilmenizin artık mümkün olduğunu biliyormuydunuz ?

Etiket : Pendikte halı yıkamaPendikde Halı YıkamaKaynarcada Halı YıkamaTuzlada Halı YıkamaKartalda Halı Yıkama

Pendik Halı Yıkama Bu beraberliği sağlamanın en önemli unsuru halılarınıza sizin vediğiniz değeri verebilecek olan akar  halı yıkama ile çalışmaktır.

Halılarınızı evinizden teslim alarak, hijyenik şartlarda ve son teknoloji ürünlerimizle temizliyor ve en kısa sürede evinize teslim ediyoruz.

Özel halı yıkama ve halı kurutma makinalarinin kullanıldığı,bitki özlü halı yıkama şampuanları ve kapalı kurutma odalarına sahip olan temizlik firması halılarınızı en kısa sürede ,uzman ve eğitimli personeli ve ücretsiz sevisi ile ev ya da iş yerinizden makbuz karşılığı teslim alır.

Fabrikamıza gelen halılar cinsine göre ayrıldıktan sonra, toz alma işlemi uygulanır.tozlardan arındırılan halılar özel halı yıkama makinalarında sadece halı yıkamaya özel antialerjik ve antibakteriyel bitkisel halı yıkama şampuanları ile yıkanır.sıkma işlemi de makinelerde gerçekleştirilen halılarınız paslanmaz galveniz borulara asılarak kurumaya bırakılır.

Hijyen kuralları göz önünde tutularak yapılan halı yıkama ve kurutma işlemini takiben,halılarınız uzman denetiminde kalite kontrolden geçer.

Kalite kontrolden onay alan halılar ütüleme ve paketleme işlemlerinden sonra yine ücretsiz servis tarafından kapıda nakit   ödeme  ile ev ya da iş yerinize teslim edilir.

Bu beraberliği sağlamanın en önemli unsuru halılarınıza sizin vediğiniz değeri verebilecek olan bir halı yıkama firması ile anlaşmaktır.

Akar halı yıkama temizlik şirketi olarak bizimle çalışmanın ayıcalığını size yaşatmaktan onur duyarız.

Fotoğraf Galerisi

 

 
 
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?