tr

Aydınlı Stor Perde Yıkama

19.03.2021
199
Aydınlı Stor Perde Yıkama

Aydınlı Stor Perde Yıkama   Perdeleriniz evinize gelen perde konusunda deneyimli Ekip Elemanlarımız tarafından sökme işlemi yapılır. Paketleme ve Ayrıştırma;Perdeleriniz cinslerine göre ayrımı yapılır ve etiketlenir.çünkü her cins kumaşın temizleme ve kurutma işlemi farklıdır.

Aydınlı Stor Perde Yıkama Servisi   Eğer bu ayrım yapılmazsa perdelerde hasar oluşabilir. Bu aşamada da en önemli aşamalardandır. Temzlikte kullanılan şampuan stor üzerinde kalıntı bırakmamalıdır. Lekeler için uygun kimyasal kullanılmalıdır. Aksi takdirde perdenizde renk açılması ve perdede yırtılmalar gibi Aydınlı Stor Perde Yıkama Firmaları olumsuzluklarla karşılaşılır.Kurutma, Stor perdeler yıkama işlemi yapıldıktan sonra uygun aparatlara asılarak kapalı mekanlarda kurutulur.

Aydınlı Stor Perde Yıkama Fiyatları   Montaj Ve Ayar İşlemi ;Temizlik ve kurutma işlemi yapılan perdeler deneyimli ekip elemanlarımız tarafından yerine montajı yapılır.montaj esnasında zincir,mekanizma ve perde ayarlamaları yapılır.gelişi Aydınlı Stor Perde Yıkama Servisi güzel takılan stor perdelerde tam açıl mama,kapanmama,kenar kısımlarında yırtılma meydana gelir.

ÖNEMLİ NOT: Günümüzde stor perde temizliği özellikle evlerde ya Aydınlı’da  Stor Perde Yıkama   bilinçsiz bi şekilde yıkama yapılarak yada nemli bir bez yardımıyla silme yapılarak temizlenmeye çalışılıyor. Bu nemli bez üzerindeki kosla,cif vb. ürünler perde üzerinde asitik kalıntı bırakır. Bu kalıntı güneş ısşınları ile doğrudan etkileşime geçer ve perde kumaşını yıpratır. Kısa süre içinde perdeleriniz yırtılmaya başlar..

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?