tr

Esenyalı Yorgan Yıkama

15.03.2021
166
Esenyalı Yorgan Yıkama

Esenyalı Yorgan Yıkama   Yorgan temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Esenyalı Yorgan Yıkama Servisi Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresine teslim edilir. Servis esnasında hijyene önem vermekteyiz.

Ayrıca elyaf veya yün yorganlar makineler de Esenyalı Yorgan Yıkama Firması    tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz. Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi olur.

Yorgan ve battaniyelerin hayatımız da ki önemi hepimizce bellidir. Siz ve aile fertlerinizin gece rahat nefes alıp sağlıklı kalabilmesi için önemli bir eşyamız. Tavsiyemiz şudur ki :

 

Yorgan ve battaniyeleriniz Esenyalı Yorgan Yıkama Fiyatları 3 ayda bir düzenli şekil de kaliteyi ve hijyeni ilke edinmiş firmalara temizliğe göndermenizdir. Sağlıklı hayat sağlıklı ortam ve sağlıklı eşyalar ile başlamakta. Çevremizde ki tüm eşyaların temizliğine önem vermemiz gerektiği de bilinen bir gerçektir.

 

Esenyalı Yorgan Yıkama Fiyatı Temizliğe gönderdiğiniz yorgan ve battaniyeler için sizlere tavsiyelerimiz ; ” Temizlenmiş olması – Tam kurumuş olması – Nemli bırakılmaması – Sıkıca paketlenmiş olması – Servis esnasında hijyene önem verilmesi – Kimyasal deterjan kullanılmamış olması “

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?