tr

Yakacık Halı Yıkama

20.03.2021
185
Yakacık Halı Yıkama

Yakacık Halı Yıkama     Kuruluş maliyetinin düşük oluşu sebebi ile tabiri caizse eline fırça alan herkesin halı yıkamacı olmak için kullandığı bir yöntemdir. Bu yöntemde halılar zeminin büyüklüğüne göre yere serilir, ıslatılır, üzerine deterjan dökülen halılar fırçalama makinesi ile halı Yakacık Halı Yıkama Servisi  üzerinde gezilerek fırçalanır el yordamı ile durulanır ve sıkma makinesinde sıkılır. Kısa zamanda çok halı yıkanabilir maliyet düşük olduğu için ucuz fiyatla yıkama yapılabilir

Yakacık Halı Yıkama Firması   Havuz sistemi yıkama ise , müşterilerden toplanan halılar, içerisine deterjanlı su doldurulmuş havuzda bir gece önceden ıslatılır. Kirleri yumuşayan halılar, sabah iş yerinin büyüklüğüne göre zemine serilir, fırçalama makinesi ile üzerinde gezilerek fırçalanır el yordamı ile durulanır ve sıkma makinesinde sıkılır. Bu yöntem sayesinde işletme kısa Yakacık’ta  Halı Yıkama Servisi  zamanda düşük su ve deterjanla çok fazla miktarda halı yıkayabilir. Maliyet düşük olduğu için ucuz fiyatla yıkama yapabilir.

Onlarca hatta yüzlerce halı aynı havuzda ıslatıldığı için bütün halıların kirleri birbirine karışır hijyenik bir yöntem değildir. Renk karışma riski oluşmaktadır.

Yakacık Halı Yıkama Firması   Evcil hayvan besleyenlerin varlığı hesaba katıldığında çocuk yetiştirenler ve namaz kılanlar açısından sakıncalıdır. Deterjan ve leke sökücü kimyasallar el yordamı ile verildiği için yıkama kalitesi değişkendir.

Bu sakıncalarına rağmen, yıkama maliyetlerinin düşük olması sebebi ile yukarıdaki yöntemlerle halı yıkayan yerlerin varlığı ve çok yaygın oldukları bilinmektedir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?