tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Akar Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Hakkında

“Akar Halı Yıkama Fabrikası 2006 yılında kurulan firmamız İstanbul ‘un Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Ataşehir ve Kadıköy ilçelerine geniş servis ağıyla hizmet vermektedir. Makine parkurumuz güncel ve en yeni teknolojik cihazlardan oluşmaktadır. 16 Fırçalı Tam otomatik Yıkama makinesi , dövme ve çırpma özellikli toz alma makinesi, 5 adet Sıkma makinesi ve Ütü makine parkurumuzda bulunan başlıca cihazlardır. Sektörümüzdeki gelişmeleri takip ediyor ve Halı Firmaları tarafından verilen Yıkama eğitimlerine düzenli olarak katılıyoruz. Firmamız; Müşteri memnuniyetini esas alır. Kalite ve Hijyenden asla taviz verilmemektedir.”

Çözüm Ortağınız
  • Akar Halı Yıkama Fabrikası;
  • E-Halı servisinin Pendik, Kartal ve Maltepe ilçelerinde halı firmalarının üretici garantisi ile yıkama ve temizleme hizmeti sunan anlaşmalı bayisidir.
Çalışma Sistemimiz
Hizmet Bölgelerimiz Hangi ilçelerdir?

Akar Halı ve Koltuk Yıkama İstanbul Anadolu yakasında Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe ilçelerinde hizmet vermektedir.

Hangi ürünleri yıkıyoruz?

Makine halısı ve her türlü el dokuması halı, koltuk ve yatak temizliği , yün ve elyaf yorgan, battaniye, stor perde, zebra perde , Yatak pedi, vb ürünleri yıkıyoruz.
Yıkama sisteminizi kısaca anlatırmısınız?

Sipariş oluşturulup servis elemanlarımız halınızı fabrikamızda bulunan ürün kabul alanına bırakırlar.
ürünleriniz ilk olarak dövme, çırpma ve vakum özellikli toz alma makinesinde işlemden geçirilir.
Toz alma işlemi sonrasında 16 fırçalı tam otomatik yıkama makinemizde yıkanır ve durulaması otomatik olarak yapılır. Yıkama alanından çıkan halılar sıkma makinelerde suyu alındıktan sonra leke kontrol ve müdahaleleri için kontrol ekibimize yönlendirilir.
Kontrol ekimiz; halılarda kalan lekeleri kontrol eder ve e-haliservisi tarafından üretici firmalar ile birlikte geliştirilen ilaçlarla lekelere müdahale de bulunur.
kontrol sonrası halılar askıya alınmakta kurutma alanımıza yönlendirilmektedir.
Kurutma sonrasında ürünlerin ölçüm ve son kontrolleri yapılır. Paketleme sonrasında ürünleriniz teslimat için dağıtıma çıkarılır.

Misyonumuz

Halı ve Koltuk yıkama sektöründe en ileri ekipman ve ürünleri kullanarak müşterilerimize en yüksek seviye de kaliteli ve hijyenik hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Sektörümüzde yeniliklere öncülük eden, yenilikleri takip eden ve diğer firmalar tarafından örnek alınan kurum olabilmek, Müşterilerimizin güvenini ve beklentilerini karşılayan bir kurum olmaktır.

Whatsapp
Akar Halı Yıkama
Akar Halı Yıkama
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?