tr

Topselvi Halı Yıkama

20.03.2021
172
Topselvi Halı Yıkama

Topselvi Halı Yıkama  olarak  piyasada son Teknoloji makinalarımız ve tecrübeli kadromuzla hizmet sunmaktayız. Halı yıkamada İstanbul şirketleri arasında temizlik konusunda en titiz ve başarılı bir firma olduğumuzu müşterilerimizin geri dönüşlerinden anlamaktayız.

      Topselvi Halı Yıkama Servisi  Halı yıkamada en son teknolojiyi biz kullanmaktayız, İstanbul’da  halı yıkama şirketleri arasında öne çıkan firmamız siz değerli müşterini memnun edebilmek için hizmette kaliteyi ve hijyeni kendine vazife bilmiş ve bu istikamette kaliteyi olabilecek sınırlar içinde uygun fiyata sunmaya çalışmıştır.

 

Topselvi’nın her yerine ücretsiz servisimiz vardır, alınan halılarınız son Teknoloji makinelerle dizilmiş fabrikamızda sağlığa uygun olarak yıkama işlemi yapıldıktan sonra adresinize teslim edilmektedir.

Bant sistemli tam otomatik halı yıkama Topselvi Halı Yıkama Firması  makinesinden gecen halılarınızı santrifüj makinesinde halının cinsine göre uygun devirde sıktırarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır.

 

Topselvi Halı Yıkama Fiyatları  Halı üzerindeki yaklaşık 95% oranındaki suyun atılmasından sonra halının hem daha kısa zamanda kuruması sağlanır hem de halı ilmiklerinin yıpranması önlenmiş olur. Halı santrifüj makinesine rulo halinde koyulduğu için sıkma esnasında hiç bir zaman zarar görmez.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?