tr

Yayla Halı Yıkama

19.03.2021
132
Yayla Halı Yıkama

Yayla Halı Yıkama   Fabrikaya gelen halılar önce metrekare hesaplamasından geçtikten sonra türlerine göre ayrılarak toz alım işlemine tabi tutulur. Akabinde yıkama işlemi yapılıp durulanan halılar sıkma işleminin ardından kurutma askılarına alınır. Kurutmadan indirilen halılar hav alma masalarında hav, saç ve benzeri şeylerden arındırılır.
Yayla Halı Yıkama  Servisi  Bu arada kalan lekeler lokal işlemle alınmaya çalışılır. Leke alma işleminde belirli kimyasallar kullanılmakta olup lekenin çıkartılamaması durumunda gereksiz riskler alınmaz ve halı lekesi çıkartılamamıştır diye işaretlenerek paketleme yapılır.

Profesyonel ekibimiz halılarınızı evinizden alarak Yayla Halı Yıkama Firması merkezimize getirir.Halılarınız merkezimizde son teknoloji makinelerimizde yıkanır ve hızlı bir şekilde kurutulur.Bizimle yaptığınız tüm işlemler

Yayla Halı Yıkama  Fiyatları  garantisi altındadır.Mükemmel temizlik ve parlak renkler için firmamızda Türkiye’nin en iyi halı yıkama şampuanı ERA111 kullanılmaktadır.İşlemler biter bitmez halılarınız hızlı gönderi ile ilk günkü gibi temiz bir şekilde adresinize teslim edilir.Size sadece temizliğin tadını çıkarmak kalır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?