tr

Yakacık Koltuk Yıkama

20.03.2021
155
Yakacık Koltuk Yıkama

Yakacık Koltuk Yıkama   Koltuk Yıkama işlemi hassas bir iştir. Koltuk Yıkama ‘da kullanılan Kimyasallar ve kullanılan makina Koltuk Yıkama için çok önemlidir.

Koltuk Yıkama yapan kişi koltuk kumaşını çok iyi tanıması ve yanlış kimyasal kullanmaması gerekmektedir.

Koltuk Yıkama işlemi kullanılan mekana gelip yerinde Koltuk Yıkama hizmeti verilir.

Çalışma Sistemimiz Yakacık Koltuk Yıkama Servisi   Öncelikle müşteriden gelen talep doğrultusunda müşterinin ve Koltuk Yıkama ekibinin programına göre randevu verilir. Verilen randevu gününde ve saatinde müşterinin evinde Koltuk Yıkama  hizmeti vermek için ekip hazır olur.

 

Yakacık Koltuk Yıkama Firması  Evinizde Yapılan İşlemler Koltuk Yıkama ekipleri özel sanayi tipi endüstriyel yüksek güçte olan Koltuk Yıkama vakum makinasıyla özel Koltuk Yıkama şampuanları ile insan vücudundan yapışan yağ katman arındırıcılarla mikropları dezenfekte ve hijyen veren bitkisel ilaçlarla yıkama işlemine başlarlar. Yakacık Koltuk Yıkama Fiyatları   Ekipler 2 ila 4 saat arasında yaptıkları çalışma sonrasında koltuğunuzu kirlerden ve mikroplardan % 100 arındırarak sizin de memnuniyetiniz garantisinde Koltuk Yıkama işlemini tamamlayıp gönül rahatlığı ile teslim ederler.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?