tr

Uğur Mumcu Koltuk Yıkama

23.03.2021
144
Uğur Mumcu Koltuk Yıkama

Üzerinde uzun zaman geçirilen koltukların kullanım gereği kirlenme, Uğur Mumcu Koltuk Yıkama tozlanma ve lekelenme olasılığı oldukça yüksektir.Kirlenmiş koltuklarınız bünyesinde gözle görünmeyen bakteriler                 Uğur Mumcu Koltuk Yıkama Servisi barındırır.Sizin ve sevdiklerinizin yaşamını ve sağlığını tehdit eden eşyalar haline dönüşür. Bu durum özellikle alarjisi ve solunum yollarında sıkıntısı olan kişilerin sağlığını tehdit eder.

Uğur Mumcu Koltuk Yıkama Fiyatları   Tüm bu sorunları ortadan kaldırmak aslında çok basit. Ne yazık ki günümüz Türkiye’sinde fazla yaygın olmayan yerinde koltuk yıkama  işlemlerini yapan bu işde önemli bilgi, donanım ve personele sahip olan firmalardan haberdar olanların sayısı oldukça azdır.

Çoğu ev hanımı bilerek yada bilmeden koltuk Uğur Mumcu Koltuk Yıkama Firması    yıkama ve koltuk temizleme işlemlerini yapmaktadır. Bu işlemler ne yazık ki hem koltuğun var olan ömrünü kısalttığı gibi hemde bakterilere yaşama ve barınma olanağı sağlamaktadır.

Uğur Mumcu Evde Koltuk Yıkama olarak bütün bu işlemleri bir telefon ile evinize gelerek ganatili  bir şekilde yapmaktayız.Koltuk Yıkama işlemi sırasında kullanılan şampuan ve leke gidericiler insan sağlığını etkilemeyen kalitesi kanıtlanmış ürünlerdir. Her koltuğun kendine has kumaşı bulunmaktadır. Konusunda uzman personelimiz yıkanacak koltukda kullanılacak ilaçları belirleyerek koltuk yıkama işlemini tamamlamaktadır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?