tr

Postane Mahallesi Koltuk Yıkama

19.03.2021
152
Postane Mahallesi Koltuk Yıkama

Postane Mahallesi Koltuk Yıkama Bizim ilk hedefimiz müşterilerimizin sağlığıdır. Bunun içinde müşterilerimize 6 ayda bir kere koltuk yıkatmalarını tavsiye ediyoruz. Bu doğrultuda yıkama işlemleri başlamadan koltuk kumaşı incelenir uygun kimyasallar seçilir. Bu kimyasalların kesinlikle insan sağlığına zararı yoktur. Kimyasallarımız mikrop kırıcı etkiye sahiptir.

Postane Koltuk Yıkama Servisi  Yaptığımız bu derin temizlik sonrasındaki amacımız size daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktır

İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır.

Koltuk kumaşı incelenerek, kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Postane Mahallesi Koltuk Yıkama önce bir süre beklenir. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel suyumuz sayesinde temizlenir.

Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Bir sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür. Bir süre bekledikten Postane Mahallesi Koltuk Yıkama Fiyatları  sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır.

 

Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır. Koltuk yıkama ekibimiz dalında uzman personellerden seçilmektedir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?