tr

Çamçeşme Yorgan Yıkama

15.03.2021
178
Çamçeşme Yorgan Yıkama

Çamçeşme Yorgan Yıkama   Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır.

Bu işlem için evlerimizde kullandığımız Çamçeşme Yorgan Yıkama  Servisi  çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan yani sanayi tipi özel yıkama makineleri kullanılmaktadır. Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır.

Çamçeşme Yorgan Yıkama  Firması   Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Çamçeşme Yorgan Yıkama  Servisi Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresine teslim edilir.

Çamçeşme Yorgan Yıkama Fiyatları  Servis esnasında hijyene çok önem verilir. Ayrıca yorgan ve battaniyeler makineler de tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmazlar. Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?