tr

Kurna Mahallesi Halı Yıkama

16.03.2021
187
Kurna Mahallesi Halı Yıkama

Kurna  Halı Yıkama Yıkama aşamasına geçmeden evvel halılarınız renk solduran kimyasal maddelerin kullanılmadığı şampuanı ile karıştırılmış su ile ıslatılır ve beklemeye alınır.

Kurna Mah. Halı Yıkama Servisi Yıkamaya hazır olan halılar yine cinsine göre bant sistemli yıkama makinelerine tane ile verilerek yaklaşık 5 dakikalık bir yıkama işlemine tabi tutulur. Otomatik yıkama makinemiz 8 adet fırça özellikli, alt yıkama ve rulo yapma sistemlidir.

Yıkama makinesinden çıkan halılarınız Kurna Mahallesi Halı Yıkama Servisi durulama makinesine gönderilir, tazyikli su ile durulanan halılarınızın yıkama su atıklarından arındırılır ve tazyikli temiz su ile durulanır. Önemlidir ki Kurna Halı Yıkama durulaması iyi yapılmayan bir halı kuruduktan çok kısa bir süre sonra eski lekelerini tekrar yüzeye çıkartır.

Yıkama ve durulama işlemi yapılan halılarınız, Kurna Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları    kontrol masasına gönderilerek son kontrolü yapılır. Kontrol yapıldığın da makineden temizlenmemiş olan bir leke var ise leke sökücü yardımı ile Pendik Kurna Mahallesi Halı Yıkama  lekelerinden arındırılarak kurutma bölümün de beklemeye alınır.

Kurutma bölümümüz kapalı bir oda şeklindedir, dışarıdan gelecek olan hiç bir madde ile teması olmamaktadır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?