tr

Cevizli Koltuk Yıkama Servisi

20.03.2021
147
Cevizli Koltuk Yıkama Servisi

Cevizli Koltuk Yıkama Servisi   Buharlı sıcak su ile koltuk yıkama dönemini başlatmıştır. Bir telefonunuz ile bizden randevu aldıktan sonra uygun olduğunuz bir tarihte evinize geliyor ve koltuğunuzu evinizde yıkıyoruz.

evinizde, gözünüzün önünde koltuklarınızı Cevizli Koltuk Yıkama Servisi   sıcak su ile buhar makinesi ile yıkar, vakumlar, kurutur. Eskisinden daha temiz bir şekilde size teslim eder. Anadolu yakasının birçok  ilçelerinde ve Pendik’in  bütün mahallelerinde Koltuk Yıkama hizmetlerimiz vardır.

Cevizli Koltuk Yıkama Firması   olarak biz, koltuklarınızı yıkarken hijyenik ve koltuğunuza özel deterjanlar kullanırız. Hem sizin sağlığınız, hem de koltuğunuz bizim için çok değerlidir. Her tür kumaşa göre farklı deterjanlarımız vardır. Sağlıklı ve temiz kaliteli deterjanlarımızın yanı sıra buharlı koltuk yıkama makinemiz ile, sıcak su ile oldukça kaliteli bir yıkama işlemi gerçekleştiririz.

Cevizli Yerinde Koltuk Yıkama  Şunu unutmayın ki, soğuk su ile yıkanan koltuk hiç bir zaman tam anlamıyla temizlenmez. Hem lekeler çok iyi çıkmaz, hem de sağlık açısından sakıncaları vardır. Bakteriler soğuk suda çabuk çoğalırlar. Böylece üzerinde oturduğunuz koltuk bir bakteri yuvası haline gelebilir.

 

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?