tr

Güllübağlar Koltuk Yıkama

15.03.2021
175
Güllübağlar Koltuk Yıkama

Güllübağlar Koltuk Yıkama   Koltuk temizliği, aslında her ev hanımının yaptığı ama asla içlerine sindiremedikleri bir temizilik biçimidir. Koltuğunuzu ne kadar silerseniz silin ardında kalan kirli suyu geri çekme şansınız olmadığı için koltuğun sadece yüzeysel olarak temizlendiğini bilirsiniz.

Pendik’in  tüm ilçelerine Koltuk Yıkama ve Halı Yıkama alanında hizmet veren firmamız Güllübağlar Koltuk Yıkama Servisi, yıllardır göstermiş olduğu üstün başarısına yenilerini eklemeye devam etmektedir. Koltuklarınızı yerinde, kaliteli ve kısa sürede yıkayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Güllübağlar Koltuk Yıkama Firması  Koltuklarınızı bulunduğu yerde yıkar   ve dezenfekte işlemlerinden geçirir. Kullandığımız koltuk yıkama makineleri ile temiz Güllübağlar Koltuk Yıkama Fiyatları  suyu basınçlı bir şekilde püskürtme işlemi yapar iken aynı anda kuvvetli vakum gücü ile kirli suyu ve kiri çekerek alır. 2 Saat gibi kısa bir süre içerisinde bir takım koltuk setiniz yeni gibi tertemiz olur.

Güllübağlar Koltuk Yıkama olarak halılarınızı “Nasıl Yıkadığımızı” öğrenmek İçin Sizleri Güllübağlar Koltuk Yıkama Servisi’ne bekliyoruz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?