tr

Sülüntepe Mah. Halı Yıkama

10.03.2017
157
Sülüntepe Mah. Halı Yıkama

Sülüntepe Mahallesi  Halı Yıkama Olarak siz değerli Sülüntepe Mahalle ‘li müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz ve bundada iddaalıyız. Bilindiği gibi evlerde en çok pislik tutan eşyalarınız halılarınız ve koltuklarınızdır ve bilimsel olarakta bu kanıtlanmıştır belirli periyodlarda ve uygun bir şekilde yıkanmadığı takdirde bir çok hastalığa neden olabilir. Bu bağlamda firmamız işinin ciddiyetinin farkında olup halı yıkama & koltuk hizmetini en iyi şekilde yapar sizlerin ve aile fertlerinizin rahatlığı için çalışır Sülüntepe Mahallesi n ‘deki müşterilerimize tavsiyemiz halılarınızı 6 ayda bir halı yıkama işini profesyonel şekilde yapan firmaları tercih etmeniz  

Sülüntepe Mah. Halı Yıkama  arasında farkını kolaylıkla hissettirebilen firma olmayı başarabilen tesisimiz biyolojik yıkama ürünleri kullanarak sağlığımıza son derece önem vermektedir.

Halılar çocuklarımızın ve bizlerin günün çoğunu üzerinde geçirdiğimiz dekor eşyalarımızdandır. Pendik Sülüntepe Mah. Halı Yıkama Sağlık ve hijyen açısından çok önemli olan halı yıkama işlemi doğru yıkama ürünleri içinde uzman ekip ve son teknoloji halı yıkama materyalleri ile yapılması gereken bir iş koludur. Aksi takdirde sağlığımıza zarar veren ve sağlığımızı ciddi anlamda tehdit edebilecek halı akarları ve alerjenler sağlık açısından bizleri ciddi anlamda sıkıntıya sokabilme ihtimale vardır.

 Halı Yıkama kaliteli ve hijyenik halı yıkama & koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz.

Halınızın cinsine göre temizlik yöntemleri ve kimyasal temizlik malzemeleri farklılık göstereceğinden halı yıkama fiyatıda değişmektedir. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçin.

Profesyonel halı yıkama hizmetini en uygun fiyata almak istiyorsanız biz hizmete hazırız.  0216 396 2527

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?