tr

Esenyalı Battaniye Yıkama

15.03.2021
159
Esenyalı Battaniye Yıkama

Esenyalı Battaniye Yıkama Servisi    Olarak Evlerinizde kullandığınız her türlü battaniye çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz. Battaniye yıkama işlemi için önce lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha sonra Esenyalı Battaniye Yıkama Servisi var olan lekelere  müdahale ediyoruz.

Sanayi tipi çamaşır Makineleri yardımıyla yıkanan battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için Esenyalı Battaniye Yıkama Servisi kapalı mekân kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

Esenyalı Battaniye Yıkama Servisi Bu konuda Battaniye yıkama, yastık yıkama ve yorgan yıkama gibi pek çok alanda sıcak su uygulamalarıyla hizmet verilmektedir. İlk olarak battaniye yıkama makinelerinin dokunmatik Esenyalı Battaniye Yıkama Servisi panelinde yıkama için uygun program seçilir ve yıkama başlatılır.

Ön yıkama adı verilen işlem yapıldıktan sonra deterjansız yıkama sağlanır ve kaba kirlerin yok Esenyalı Battaniye Yıkama Servisi edilmesi amaçlanır. Daha sonra ana yıkama aşamasına geçilir ve bu işlem yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Suyun ısı derecesi ayarlandıktan sonra artık yıkanma işlemi başlar.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?