tr

Çınar Mahallesi Yorgan Yıkama

20.03.2021
118
Çınar Mahallesi Yorgan Yıkama

Çınar Mahallesi Yorgan Yıkama  Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır.

Çınar Mahallesi Yorgan Yıkama  Bu işlem için evlerimizde kullandiğimiz çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan yani sanayi tipi özel yıkama makineleri kulanılmaktadır.

Çınar Mahallesi Yorgan Yıkama   Yorganların temizleme işlemine başlamadan önçe varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.Çınar Mahallesi Yorgan Yıkama  Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünku yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile Çınar Mahallesi Yorgan Yıkama  kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresine teslim edilir. Servis esnasında hijyene çok önem verilir.

Çınar Mahallesi Yorgan Yıkama  Ayrıca yorgan ve battaniyeler makineler de tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmazlar. Çınar Mahallesi Yorgan Yıkama  Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar. Sizde en iyiyle çalışmak isterseniz bir telefonunuz yeter.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Akar Halı Yıkama
Akar Halı Yıkama
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?