tr

Yayla Koltuk Yıkama

19.03.2021
148
Yayla Koltuk Yıkama

Yayla Koltuk Yıkama  Bir koltuk takımı minderli veya mindersiz olmasına bağlı olarak yaklaşık 30 dakika ile 50 dakika arasında değişen bir sürede temizlik garantisi ile bitmiş olur.

Koltukların kumaş hassasiyeti dikkate alınarak uygulama seçilir. Yayla Koltuk Yıkama Servisi  Kumaşda herhangi bir sorun yoksa köpük ve sulu sistem yıkama yapılır. Akabinde buhar, durulama son aşamada da vakumlama yapılır. Koltuklarda hassasiyet gerektiren bir durum var ise sadece buharlı yıkama tercih edilir. Her koşulda temizlik garantisi verilmektedir.

Yayla Koltuk Yıkama Firması  Eğer koltuklarınızı sadece sadece kirli göründüğü için yıkatıyorsanız size bağlı olarak 1-2 senede bir yıkatabilirsiniz. Ancak ana sebep sağlık için yıkatıyorsanız 8-12 ayda bir yıkatılması gerekir. Sebep; 8-9 ay sonra dezenfekte etkisini yitirir.

Yayla Koltuk Yıkama  Fiyatları  Kesinlik kumaşlarınızda en ufak bir solma olmaz. bu konuda firmamız garanti verir. Koltuklarınızda eğer renk solması veya aşınma yoksa tüm kirler garantili şekilde çıkartılır. Yayla Koltuk Yıkama Servisi  Ekibimiz hassasiyet olması halinde buhar ile yıkama sistemine geçer. Bunu evinize veya işyerinize gelen tecrübeli elemanlarımız kumaşın cinsine ve hassasiyetine bakarak en iyi sonucu alabileceği şekilde uygulamayı yapar.

Yayla Evde  Koltuk Yıkama   Bu süre 3 saat ile 14 saat arasında değişkenlik göstermektedir. Oda sıcaklığı ile bağlantılı olarak yüksek veya düşük ısı ile belirler. 20 derece üzeri oda sıcaklığında yaklaşık olarak 6-8 saatte, daha düşük Yayla Koltuk Yıkama Servisi  derecelerde 14 saate kadar kurur. Tabiki bu kumaşınızdaki hassasiyete göre buharlı yıkama yapılırsa 3 ile 6 saat arasına düşebilir.Kullanılan ürünlerin tamamı anti bakteriyel deterjanlarından oluşup ve bitkisel ürünlerden oluşmaktadır. İnsan sağlığına kesinlikle zararlı değildir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?