tr

Postane Mahallesi Halı Yıkama

19.03.2021
168
Postane Mahallesi Halı Yıkama

Postane Mahallesi Halı Yıkama  Halı yıkama şampuanı ile karıştırılmış su ile ıslatılır ve beklemeye alınır.  Bekleme süresi minimum 3 saat olmakta, bu bekleme süresi halılarının içerisin de olan lekelerin yumuşamasına ve halıların dokumalarının sertliğini kırmaktadır.

Yıkamaya hazır olan halılar Postane Mahallesi Halı Yıkama Servisi   yine cinsine göre bant sistemli yıkama makinelerine tane ile verilerek yaklaşık 5 dakikalık bir yıkama işlemine tabi tutulur. Otomatik yıkama makinemiz 8 adet fırça özellikli, alt yıkama ve rulo yapma sistemlidir.

Postane Mah. Halı Yıkama Fiyatları  Yıkama makinesinden çıkan halılarınız durulama makinesine gönderilir, tazyikli su ile durulanan halılarınızın yıkama su atıklarından arındırılır ve Postane Mah. Halı Yıkama  tazyikli temiz su ile durulanır. Önemlidir ki durulaması iyi yapılmayan bir halı kuruduktan çok kısa bir süre sonra eski lekelerini tekrar yüzeye çıkartır.

  Tuzla Postane Mahallesi Halı Yıkama Yıkama ve durulama işlemi yapılan halılarınız, kontrol masasına gönderilerek son kontrolü yapılır. Kontrol yapıldığın da makineden temizlenmemiş olan bir leke var ise leke sökücü yardımı ile lekelerinden arındırılarak kurutma bölümün de beklemeye alınır.

Kuruma işlemi tamamlanan halılarınız son kontrol masasına gönderilir ve son kontrol de tüm detayları incelenerek paketleme yapılır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?