tr

Aydınevler Stor Perde Yıkama

20.03.2021
199
Aydınevler Stor Perde Yıkama

Ev ve İşyerlerinizde bulunan stor perde ve zebra perdeleriniz , firmamızda son sistem makinalar ile özenle yıkanmaktadır. Temizliği son derece zor olan bu perdelerin temizliği Aydınevler Stor Perde Yıkama   hizmetleri sayesinde artık çokta zor değil . Firmamız bünyesinde bulunan perde yıkama ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize bu hizmeti en güzel şekilde yapmaktadır.

Perde yıkama aşamalarımız şu aşamalardan özenle geçmektedir;  Aydınevler Stor Perde Yıkama

1. MÜŞTERİ BİLGİLENDİRME ve RANDEVU

Temizliği son derece zor ve hassas olan stor perde, zebra perde, katlamalı perde, kalın perdeler ve jaluzi perde temizlikleri Aydınevler Stor Perde Yıkama  firmamız tarafından son sistem makinalarda özenle yıkanmaktadır. Bu aşamada öncelikle perde temizlikleri yaptırmadan önce Aydınevler Stor Perde Yıkama ve şubelerindeki arkadaşlarımızdan detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Yıkatmaya karar verdiyseniz irtibata geçmeniz ve müşteri temsilcilerimizden randevu almanız gerkmektedir.

2. PERDE SÖKÜM İŞLEMİ

Perde yıkatmaya karar verdikten ve randevu aldıktan sonra perde yıkama ekiplerimiz ev, işyeri ve ofislerinize gelerek perdeleriniz Aydınevler Stor Perde Yıkama Firması  yerinden itina ile sökerek fabrikamıza kırıp dökmeden özenle götürmektedir.

3. PERDE YIKAMA İŞLEMİ

Fabrikamıza gelen perdeleriniz cinslerine göre ayrılarak tek tek numaralandırlıyor. Daha sonra perdenin üzerindeki mekanizmadan kumaşları tek tek ayrılıyor.Aydınevler Stor Perde Yıkama Servisi   Ayrılma işlemi bittikten sonra son sistem ultrasonic makinalarda yıkama yapılmaktadır . Yıkama esnasında perdeleriniz kesinlikle zarar görmemektedir. Aydınevler Stor Perde Yıkama Fiyatı    önemli bir not olarakta perdelerin mekanizmalarıda ayrıca özenle yıkanıp temizlenmektedir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?