tr

Kavakpınar Yorgan Yıkama

15.03.2021
184
Kavakpınar Yorgan Yıkama

Kavakpınar Yorgan Yıkama Servisi     Gerek yatak yıkama gerek tüm yorgan çeşitlerini yıkarken şu konuda hassasiyet gösteriyoruz. Her ürün kumaşına , içeriğine ve boyasına göre ayrı şekilde yıkarız.

Yataklar özel üretilen dayanıklı Kavakpınar Yorgan Yıkama Servisi kumaşlardan üretilir ama leke içine sinmişse çıkarmak çok zordur. Bu durumda halı yıkamacı gibi değil kuru temizlemeci  gibi davranılmalıdır. Bu şekilde hem yataklar deforme olmaz hem de leke çıkarılmaması durumunda bile yatağın temiz ve hijyen olması sağlanır.

Kavakpınar Yorgan Yıkama Servisi Yorganların ise çok fazla çeşidi vardır da ise önce yorganın çeşidini bilmek ve o çeşide uygun yöntemle yorganı yıkamak gerekiyor.Yün yorgan,  Pamuk yorganın,  Silikon yorgan , Kavakpınar Yorgan Yıkama Servisi Elyaf yorgan çeşitleri farklı şekilde yıkanır. Mesela silikon yorgan keçeleşme yapmazken , elyaf yorganı aynı şekilde yıkarsanız yorganınız keçeleşir. Bu yüzden yıkama tekniğine dikkat etmek gerekir.

Kavakpınar Yorgan Yıkama Servisi olarak bu özeni  sadece yatak yorgan yıkarken değil,  aynı özeni battaniyelerinizi de yıkarken gösteriyoruz.Unutmayın bizi tercih etmeniz profesyonel hizmeti tercih etmeniz demektir. 

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?