tr

İçmeler Halı Yıkama

19.03.2021
250
İçmeler Halı Yıkama

İçmeler Halı Yıkama Temiz ve hijyenik ortamda halı, kilim, battaniye ve yorganlarınız hijyenik kurallara uygun her türlü kendi kullanabileceğimiz standartlarda temizlenecektir. İçmeler Halı Yıkama Halılarınızı istenilen saat ve tarihte evinizden alıp evinize servis olanağı ücretsiz sunulmaktadır.

 

Tuzla’da ilk ve tek olarak yorgan ve battaniye temizleme makinesi ile el deymeden ürünleriniz hijyenik olarak siz müşterilerimize sunulmaktadır.

 

Firmamızın Halı Yıkama Fabrikası, uzun senelerdir Pendik  ve Tüm Merkez ilçelerinde profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. İçmeler Halı Yıkama Fiyatları Firmamız; halı yıkama hizmetini ev ve iş yerlerinde de vermektedir. halı yıkama, evde koltuk yıkama ve evde kanepe yıkama hizmetimizle, temizliği ayağınıza kadar getiriyoruz.

Öncelikle; Halı müşteriden alınır. İçmeler Halı Yıkama Servisi Fabrikamızda halılar özelliklerine göre ayrıştırılır. Yıkama işleminden sonra sıkma makinamız ile halıların suyu sıkılır. Bütün halıların özelliklerine göre toz almak makinasında tozları alınır.

Kurutma odasında güneş ve toz görmeden kuru hava ile kurutulu.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?