tr

Aydınevler Koltuk Yıkama

20.03.2021
150
Aydınevler Koltuk Yıkama

İstanbul’un anadolu yakasında  Koltuk Yıkama ve Halı Yıkama alanında faaliyet göstermekte olan firmamız   Aydınevler Koltuk Yıkama  yıllardır göstermiş olduğu üstün başarısına gün geçtikçe yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Aydınevler Koltuk Yıkama Servisi   Koltuklarınızı yerinde kaliteli hizmetimizle kısa sürede yıkayarak müşteri memnuniyetini kazanmanın gurunu yaşamaktayız. Sizlerde kaliteli ve güvenilir hizmet arayışındaysanız yapmanız gereken yalnızca bize ulaşmak…

Genel olarak yapılan bir hata kirlenen koltukları bezle silip temizlemeye çalışmaktır. Bezle silerek temizlenmeye çalışılan koltuk Aydınevler Koltuk Yıkama Firması  her ne kadar ilk başta temiz gibi gözükse de aslında tek yapılan kiri koltuğun içine gömmektir. Dolayısıyla aynı kir tekrar ortaya çıkabilmekle birlikte hijyen konusunda da yeterli değildir.

Aydınevler Koltuk Yıkama Fiyatı   koltuklarınızı kımıldatmadan yerinde  yıkar ve dezenfekte eder. Kullandığımız koltuk yıkama makineleri çok güçlü olup  temiz suyu basınçlı püskürtme yapıp, aynı anda kuvvetli vakumla çekerek kiri söker alır. 2 Saat içinde bir takım koltuğunuz yeni gibi tertemiz olur.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?