tr

Altayçeşme Koltuk Yıkama

20.03.2021
161
Altayçeşme Koltuk Yıkama

Altayçeşme Koltuk Yıkama Servisi   Koltuk temizliği, aslında her kadının yaptığı ama asla içlerine sindiremedikleri bir temzilik biçimidir. Koltuğunuzu ne kadar silerseniz silin pis suyu geri çekme şansınız olmadığından, koltuğun sadece yüzeysel olarak temizlendiğini bilirsiniz.

Altayçeşme Koltuk Yıkama ailesi olarak bizler, koltuğunuzu yerinden Altayçeşme Koltuk Yıkama bile oynatmadan, özel yıkama makinalarımızla gelip tüm koltuklarınızı aynı gün yerinde yıkıyor, özel cihazlarımızla kirli suyu koltuğun derinliklerinden geri çekiyor ve sizlere derinlemesine bir temizliğin vermiş olduğu huzuru sunuyoruz.

   İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek Altayçeşme Koltuk Yıkama Firması makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Koltuk kumaşı incelenerek , kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Öncelikle koltuğa özel karışımlı su ile ıslatılır.

Altayçeşme Evde Koltuk Yıkama    Tamamiyle ıslatılan koltuğu yıkamadan önce bir süre beklenir. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel suyumuz sayesinde temizlenir. Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Altayçeşme Koltuk Yıkama Fiyatı    Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür. Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?