tr

Ballıca Mahallesi Halı Yıkama

15.03.2021
186
Ballıca Mahallesi Halı Yıkama

Ballıca Mah. Halı Yıkama    kısaca Bir halı nasıl yıkanır bahsetmek istedik ;

Yıkanacak halılarınız , ücretsiz servisimiz tarafından fiş karşılığında sizden teslim alınır.(bu fiş sizi yasal olarak güvencede tutmak için verilir)

Ballıca Mah.Halı Yıkama Servisi   Halılarınız ilk önce endüstriyel makinelerimiz tarafından vakumlanarak tozdan ve kaba kirden arındırılır.

Halınız makinelerimize yerleştirilip  Ballıca Mah. Halı Yıkama Firması    ıslatılarak türüne uygun özel halı şampuanlarıyla ve leke çıkarıcılarla fırçalanarak yıkanır.(Halılar tek tek makinede yıkandığı için suları asla bir birine karışmaz )

Ballıca Halı Yıkama Fiyatları    Yıkanan halılarınız durulanır. (Bu işlem temizlik ürünlerinden tamamen arındırılana kadar yapılır.)Leke kontrolü yapılır. varsa özel leke çıkarıcı uygulanarak Ballıca Mah.Halı Yıkama   bir daha yıkama işlemine tutulur.Lekelerden arındırılan halınız sıkma makinelerinde sularından arındırılır.Özel kurutma alanında suyu sıkılan halılar kurutmaya alınır.

Kuruyan halılar son kontrolden geçirilerek son defa süpürülür, paketlenir ve gururlar sizlere teslim edilir. Ballıca Halı Yıkama    işinde başarımızı bunlara borçluyuz.

 

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?