tr

Makine Halıları

Makine Halıları

Tarih boyunca insanların gelişimiyle beraber üretimde kullanılan aletler de değişmeye devam ediyor. Halı ve Kilim dokuma da bu gelişmeden etkilenen sektörlerin başında gelmektedir.

Artık el dokuma tezgahların yerini bilgisayar ve otomasyon destekli makineler aldı. Makineler üretim hızı ve maliyet konusunda pek çok avantaj sağlamaktadır.

Makine Halıları; el dokuması tezgahlara göre ilmek sayısının fazla olması, düğüm atılmayıp U ve V şeklindeki ilmekleri  bilgisayar ve sensörlerin desteğiyle neredeyse kusursuz bir şekilde işlenerek üretilmektedir.

El dokuması halılara göre düşük maliyeti sebebiyle ekonomik olması, renk ve desen bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan makine halıları evimizdeki diğer ev eşyalarıyla da uyumuyla bir adım daha öne çıkmakta ve kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Akar Halı Yıkama Fabrikası tüm halı çeşitlerini yıkadığı gibi makine halılarını da %100 müşteri memnuniyet garantisi altında yıkamakta ve siz değerli halkımıza güvenilir, temiz ve hijyenik ürünleri kullanma fırsatı sunmaktadır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?