tr

Ahmet Yesevi Mahallesi Halı Yıkama

15.03.2021
125
Ahmet Yesevi Mahallesi Halı Yıkama

Ahmet Yesevi Mah. Halı Yıkama Olarak siz değerli Ahmet Yesevi‘li müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz ve bundada iddalıyız. Bilindiği gibi evlerde en çok pislik tutan eşyalarınız halılarınız ve koltuklarınızdır ve bilimsel olarakta bu kanıtlanmıştır.

Belirli periyodlarda ve uygun bir şekilde yıkanmadığı takdirde bir çok hastalığa neden olabilir. Bu bağlamda firmamız işinin ciddiyetinin farkında olup halı yıkama & koltuk yıkama hizmetini en iyi şekilde yapar sizlerin ve aile fertlerinizin rahatlığı için çalışır.

Pendik Ahmet Yesevi Mahallesi ‘ndeki müşterilerimize tavsiyemiz halılarınızı 6 ayda bir halı yıkama işini profesyonel şekilde yapan firmaları tercih etmeniz Akar Halı Yıkama Olarak firmamız Pendik İn diğer bölgelerinde hizmetlerini sürdürmektedir

Halınızın cinsine göre temizlik yöntemleri ve kimyasal temizlik malzemeleri farklılık göstereceğinden halı yıkama fiyatıda değişmektedir. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçin.Profesyonel halı yıkama hizmetini en uygun fiyata almak istiyorsanız biz hizmete hazırız.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?