tr

Fatih Mahallesi Yorgan Yıkama

17.03.2021
153
Fatih Mahallesi Yorgan Yıkama

Fatih Mahallesi Yorgan Yıkama Yorganlarınız büyük  yıkama makinesinde uygun şampuanlar ve uygun devirde yıkamaya alınır.  Yorgan yıkama aşamalarında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez.

Fatih Mahallesi Yorgan Yıkama Firması  Yorgan Yıkama Hizmetimiz mevcuttur. Fabrikamızda sadece yorgan yıkama, battaniye yıkama ve çamaşır yıkama için tasarlanmış özel programlı rezistanslı sıcak suyla yıkayan makineyle yıkıyoruz.

Fatih Mahallesi Yorgan Yıkama Servisi  Ayrıca yorgan ve battaniyeler makineler de tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz. Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar.Yorgan yıkama işleminde dikkat edilen diğer bir konu yorganlarının mutlaka tek tek yıkanması.

Fatih Mahallesi Yorgan Yıkama Fiyatları Bu işlem  yorgan yıkama maliyetini yükseltmekte fakat hijyen acısından önemli kabul ettiğimiz problemi ortadan kaldırmaktadır.Bu problem hiçbir muşterimizin yorganı başka birisinin yorganıyla bereber asla yıkanmaz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?