tr

Fatih Mahallesi Koltuk Yıkama

04.05.2017
187
Fatih Mahallesi Koltuk Yıkama

Fatih Koltuk Yıkama Servisi  koltuk  yıkama alanında da hizmet sunmaktayız. Firmamızdan Koltuk yıkama v.b. diğer temizleme hizmetlerimizden yararlanmak için size en yakın şubemizin telefonunu arayarak hizmet alabilirsiniz.

Koltuk yıkama işlemi yerinde yani evde sizin Fatih Mahallesi Koltuk Yıkama Servisi  mekânınıza gelerek yapmaktayız. Firmamızda Koltuk temizleme işlemlerinden garantili bir şekilde yararlanabilirsiniz. Yıkama yaptığımızın kumaşlarda renk atma, solma, bozulma ve deformasyon v.b. Fatih Yerinde Koltuk Yıkama Servisi  sıkıntılar yaşamazsınız. Garantili hizmetlerimizden yararlanmak için Koltuk yıkama konusunda firmamızı tercihiniz en doğru karar olacaktır. Koltuk yıkama işlemleri evde profesyonel işini bilen deneyimli kalifiye elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Koltuk yıkama işlemlerinde titizlikle anti bakteriyel yıkama, Fatih Mahallesi Koltuk Yıkama Firması  anti bakteriyel Koltuk temizleme işlemleri yapmaktayız. Yıkama işlemi yapılan Koltuklarda Koltuk’un temizliği kadarda mikroplardan arındırılarak Fatih Mahallesi Koltuk Yıkama  tamamen dezenfektasyon sağlamaktayız. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için en az 6 ayda bir Koltuk yıkama işleminden yaptırmanızda sizin ve bebeğinizin sağlığı için gerekmektedir.

Fatih  Mahallesi Koltuk Yıkama Fiyatları  Eve gelen Koltuk yıkama ekibimiz öncelikle gerekiyorsa Koltuk tozlu ise süpürür. Öncelikle hazırlanan şampuanlı su ile Koltuk ıslatılır. Böylelikle kirlerin yumuşamasına ve lekelerin Fatih Mahallesi Koltuk Yıkama  daha kolay çıkmasına yardımcı olur. Eğer Koltuk çok kirli ise yoğun şampuan kullanılarak leke ve kirlerin çıkarılması kolaylaştırılır.

Koltuk temizleme işleminde 3 motorlu endüstriyel tip de yüksek emiş gücünde koltuk yıkama makinesi kullanılmaktadır. Koltuk yaz aylarında 3 saat kış aylarında ise en geç 24 saatte kuruması tamamlanıp gönül rahatlığı ile kullanıma hazır hale gelir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?