tr

Ahmet Yesevi Mahallesi Koltuk Yıkama

15.03.2021
112
Ahmet Yesevi Mahallesi Koltuk Yıkama

Ahmet Yesevi Mahallesi Koltuk Yıkama    Koltuk ve kanepelerinizi hijyenik ve sağlıklı, içerisinde kimyasal bulunmayan özel solisyon karışımla püskürtme ve ovalama şeklinde yıkamaktayız Koltuk yıkama için bizi arayıp koltuk cinsi ve adedi belirtmeniz fiyat vermemiz için yeterli olacaktır. Koltuk yıkama ekibimiz verilen randevu saatinde evinize gelerek yıkama işlemini gerçekleştirecek tir.

Binlerce lira verip aldığınız koltuk, oturma Ahmet Yesevi Mahallesi Koltuk Yıkama Servisi   gurubu ve çekyat gibi ev dekarasyon ürünleriniz zamanla kirlenmekte ve içerisinde gözle göremeyeceğiniz bakteriler oluşmaktadır, bu Ahmet Yesevi Mahallesi Koltuk Yıkama Firması   durum temizliğin yanı sıra siz ve çocuklarınızın sağlığı açısından pek iç açıcı olmamaktadır. Koltuk vb gibi yüzeylerde el ile yapılan silme işlemi yüzeysel temizlik sağlayıp asıl mikroorganizmaların derine yerleşmesine sebep olmaktadır.

Ahmet Yesevi Mah. Koltuk Yıkama Kısaca yıkama hizmetimizden bahsedelim öncelikle ücretsiz servis sağlamaktayız ve evinize gelen personelimiz koltuk yüzeyindeki tozları sanayi tipi üç motorlu vakum makinası ile arındırmakta ve daha sonra yıkama işlemine geçilmektedir, yıkama aşamasında lekeli olan bölgelere lokal olarak leke çıkarıcı ve genel olarakta koltuk yıkama için özel üretilmiş şampuan kullanılmaktadır.

Ahmet Yesevi Koltuk Yıkama Fiyatları  Yıkama işlemi bittiğinde tekrar bir kontrol edilen koltuklarınız kuruması için vakum makinası ile suları vakumlanır bu işlemin ardından koltuklarınız dört, beş saat içerisinde kurur ve neredeyse ilk günkü rengini alır ve sizlerde gönül rahatlığı ile kullanırsınız

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?