tr

Kurtdoğmuş Mahallesi Halı Yıkama

16.03.2017
148
Kurtdoğmuş Mahallesi Halı Yıkama

Kurtdoğmuş Mahallesi Halı Yıkama hizmetini nasıl sunduğumuzu özetlemeye çalışalım. Öncelikle halılarınızı kapınızdan teslim alıyoruz.

Kurtdoğmuş Mahallesi Halı Yıkama Sipariş edilen halılarınız imkan dahilin de aynı gün içerisin de teslim alınmasına gayret ediyoruz. Genellikle sipariş verilen gün içerisin de Kurtdoğmuş Halı Yıkama halılarınız teslim alınmaktadır.Olası yoğunluk ve aksaklık anların da sizleri bilgilendirerek ertesi gün alınacağını belirtiyoruz.

Kurtdoğmuş Mah. Halı Yıkama Kapınızdan alınan halılarınız sizlere halı ile aynı numarayı taşıyan makbuz ile teslim alınır.Yıkamaya gelen halılarınız evvela cinsine göre ayırt edilir,  toz alma makinelerin de tozlardan ve havlardan arındırılır.

Bekleme süresi minimum 3 saat olmakta, Pendik Kurtdoğmuş Mahallesi Halı Yıkama bu bekleme süresi halılarının içerisin de olan lekelerin yumuşamasına ve halıların dokumalarının sertliğini kırmaktadır.Yıkamaya hazır olan halılar yine cinsine göre bant sistemli yıkama makinelerine tane ile verilerek yıkama işlemine tabi tutulur.

Kurtdoğmuş Mah. Halı Yıkama Yıkama makinesinden çıkan halılarınız durulama makinesine gönderilir, tazyikli su ile durulanan halılarınızın yıkama su atıklarından arındırılır ve tazyikli temiz su ile durulanır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?