tr

Harmandere Mahallesi Stor Perde Yıkama

18.03.2021
169
Harmandere Mahallesi Stor Perde Yıkama

Stor perde ve Zebra perdeleriniz Harmandere Mahallesi Stor Perde Yıkama  son sistem makinalar ile özenle yıkanmaktadır. Temizliği son derece zor olan bu perdelerin temizliği Harmandere Mahallesi Stor Perde Yıkama hizmetleri sayesinde artık çokta zor değil . Firmamız bünyesinde bulunan perde yıkama ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize bu hizmeti en güzel şekilde yapmaktadır.

 

Fabrikamıza gelen perdeleriniz Harmandere Mahallesi Stor Perde Yıkama Firması cinslerine göre ayrılarak tek tek numaralandırlıyor. Daha sonra perdenin üzerindeki mekanizmadan kumaşları tek tek ayrılıyor. Ayrılma işlemi bittikten sonra son sistem ultrasonic makinalarda yıkama yapılmaktadır .

 

Harmandere Mahallesi Stor Perde Yıkama  Yıkama işlemi bittikten sonra perdeler ayrı bir yerde bol suyla durlanmaktadır. durlama işlemi sırasında perdeler özelikle bir süre temiz suda bekletilerek iyice kirli suyun arıtılması için bekletilmektedir.

Durulama işlemi bittikten sonra perdeler  Harmandere Mahallesi Stor Perde Temizleme  özel yapım mekanizmalara tam açılarak kurutulur. Bu aşamada şunu bir dipnot olarak geçmek isteriz. stor perde ve zebra perdeler hiç bir şekilde sıkma   Harmandere Mahallesi Stor Perde Yıkama Servisi   işlemine sokulmaz çünkü kumaşları çok özel olduğu için sıkma sırasında çok kırışır ve kesinlikle ütü olmayan bu kumaşlar çok zarar görür. durlamadan çıkan perdeler kesinlikle kendi haline bırakılarak doğal yollarla kurutulması ilk günkü gibi almasını sağlamaktadır.

Harmandere Mahallesi Stor Perde Yıkama Fiyatı   Kurutma işlemi bittikten sonra perdeler için hazırlamış olduğumuz düz bir sehbada montajı tekrar yapılır . montaj sırasında perde daha önce sizin bildiğiniz bir arıza ve kırıklık varsa bünyemizde bulunan yedek parçalarla değiştirilerek ilk günkü haline tekrar getirilerek ambalajlanır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?