tr

Esenkent Halı Yıkama

20.03.2021
166
Esenkent Halı Yıkama

Esenkent Halı Yıkama olarak vermiş olduğumuz hizmetin karşılı olarak belirlenen fiyatlarımız en ideal rakamlardır. Kalitemizden ödün vermeden hizmet vermekteyiz.

Esenkent Halı Yıkama Servisi olarak, Esenkent Halı Yıkama Şirketi konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız.Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır.Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir.

Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak 2 yada en fazla  3 gün gibi kısa sürede halılarınız kullanıma hazır hale gelir. Esenkent Halı Yıkama Firması Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Esenkent Halı Yıkama Şirketi Kaliteli hizmet anlayışında hizmet veren Esenkent hali yıkama firması İstanbul’da kendini ispatlayan firmalar ile adeta yarışır konumdadır. Birçok müşteride memnuniyet kazanmış olup halılar üzerinde sadece Esenkent Halı Yıkama Fiiyatları şampuanı kullanımı ile temizleme işlemi gerçekleştirdiği için tercih edilebilir bir konumda hizmet talebi almaktadır.

Ücretsiz Servis Hizmeti Esenkent Halı Yıkama olarak halılarınızı evden alıp yıkama sonrasın da tekrardan sizlere teslim ederken vermiş olduğumuz servis hizmeti tamamen ücretsizdir. Servisimiz sizin istediğiniz saatler içerisinde adresinize gelmektedir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?