tr

Velibaba Stor Perde Yıkama

15.03.2021
165
Velibaba Stor Perde Yıkama

Velibaba Stor Perde Yıkama  Perdelerinizi garantili bir şekilde yıkar ve en kısa süre içerisinde teslim ederiz. İstanbul’un tüm semtlerine servisimiz vardır. Pendik  başta olmak üzere anadolu yakası’nda  perde yıkama hizmeti sunuyoruz

Velibaba Stor Perde Yıkama Servisi   perdelerinizin modeli ne olursa olsun, ılık suda hijyen kurallarına uygun bir biçimde yıkanmaktadır. kullandığımız perde yıkama şampuanlarımızda ağartıcı bulunmaz, renkleri canlılığını kaybetmez, Velibaba Stor Perde Yıkama Firması   30 derecede  narin yıkama ayarında perdeleriniz temizlenmektedir. Temizlenen perdeleriniz leke kontrolü yapılarak kurutma odamızda kurutulur.

Temizliği yapılan perdelerinizin üzerinde lekeler varsa özenle leke çıkartılacak kullanılarak çıkartılır, Velibaba Stor Perde Yıkama Fiyatları     perdeleriniz nemli olarak klimalı kapalı kurutma odalarımızda kurutulur. Ütüleme işlemi ılık derecede yapılır ve kullanımınıza hazır hale getirilir. Servis ekibimiz teslim etmek üzere perdelerinizi size ulaştırır….

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?