tr

Aydınlı Battaniye Yıkama

19.03.2021
159
Aydınlı Battaniye Yıkama

Aydınlı Battaniye Yıkama   kış aylarında vazgeçilmeyen battaniyelerimizi belli sıklıkta yıkama işlemi gerçekleştirmektedir. Sık sık kullanılan battaniyeler belli süre sonra mikrop yuvasına dönüşmekte ve sağlığımızı tehdit etmektedir.

işte bu yüzde olarak battaniyelerinizi hijyenik  olarak Aydınlı Battaniye Yıkama Servisi yıkıyoruz. Battaniyelere şampuan dışında kumaşın tazeliğini koruması için yumuşatıcı uyguluyoruz.

Aydınlı Battaniye Yıkama Battaniye yıkandıktan sonra kapalı kurutma alanımızda kurutuyor ve son işlem olan paketleme işleminden hemen sonra sizlere ücretsiz servisimiz ile teslimatı yapıyoruz.

Aydınlı Battaniye Yıkama Servisi olarak battaniye yıkama olarak da sizlere hizmet sunmaktayız Evlerinizde kullandığınız Aydınlı Battaniye Yıkama Firması     her türlü battaniyeleri evlerinizden alıyor Önce özel karışımlı leke havuzunda, lekelerini yumuşatıyoruz.

Çıkmamış olan lekelerle özel bitkisel karışımlı şampuanlarla temizliyoruz. Makinalar     Aydınlı Battaniye Yıkama Fiyatları  yardımıyla yıkanan battaniyeleri hijyen açısından kapalı mekan kurutma odalarımızda kurutup diğer işlem olan nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?