tr

Kordonboyu Halı Yıkama

20.03.2021
146
Kordonboyu Halı Yıkama

Kordonboyu Mahallesi Halı Yıkama Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır.Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir.

 

Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak 2 yada 3 gün gibi kısa sürede halılarınız kullanıma hazır hale gelir. Kordonboyu Mahallesi Halı Yıkama Firması Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

 

Kordonboyu Mahallesi Halı Yıkama Servisi  halılarınızı yıpratmayan temizleme ürünlerini halı yıkama şampuanı satan güvenilir firmalardan tesis edilmektedir.Yaz kış güven içerisinde hizmet veren firmamız,  elemanlarının tecrübesi ve güvenilir temizleme ilkeleri ile sizlere % 100 garanti verecek temizleme ilkeleri ile temizleme gerçekleştirilmektedir. Kordonboyu Halı Yıkama Fiyatları Kendini kanıtlamış bir firma olarak sizlere en hızlı ve tecrübeli elemanlarımızla halı yıkama hizmeti

vermekteyiz. İlkelerinden ödün vermeyen bir firma olarak en iyisini diyebileceğiniz firmamızdan aldığınız halı yıkama hizmeti sayesinde yüz güldürücü sonuçlar alabileceksiniz. Halılarınızda birikmiş Kordonboyu Mahallesi Halı Yıkama Şirketi kirlerden arınma hizmetini gerçekleştirecek olan

firmamız tam otomatik makineleri,toz alma ve paketleme makineleri , kurutma odaları ve güler yüzlü çalışkan elemanları, gelişen tecrübe anlayışı ile siz değerli müşterilerini memnun etmek adına hizmet taleplerinizi beklemektedir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?