tr

Velibaba Koltuk Yıkama

15.03.2021
103
Velibaba Koltuk Yıkama

Velibaba  Koltuk Yıkama Koltuk yıkama hizmetimizi güçlü  motorlu vakum makinesi ile vermekdeyiz. Makinemiz Alman menşeli ve vakum özelliğiyle derinlemsine temizlik yapar. – 6 barlık püskürtme gücüyle özel olarak kullandığımız %100 doğal ve antibakteriyel deterjanı koltuk yüzeyinin derinlerine nufus eder.

yüksek watt lı  vakum gücüyle koltuk Velibaba  Koltuk Yıkama Servisi yüzeyini derinlemesine vakum gücüyle temizler ve ıslaklık bırakmaz. Bu sayede Buhar makinesi gibi koltuk derinine nem verip, sonrasında oluşacak küf bakteri mayt oluşumuna sebeb vermeyen en güvenilir sistemdir.

Velibaba  Koltuk Yıkama  Firması  Buhar makinesi o an için yüksek sıcaklıkta bakterileri öldürsede devam eden saatlerde yüksek buhar gücünün koltuğun derinine nufus etmesinden oluşan nemden dolayı üreme artacak olup fazlasıyla geri döner. Vakum sistemimizde bu sorun % 99 antibakteriyel etkili deterjanlarımızla aylar sürecek hijyenle kontrol altına alınır. Buhar sıcaklığın Velibaba  Koltuk Yıkama   istemsiz getireceği renk solmaları vakum makinesiyle deterjanın kendi özelliği doğal parlaklıkla avantaja dönüşür

Velibaba  Koltuk Yıkama Fiyatları   Bir çoğunun üretimi durdurulmuş diğer sistemlerin aksine vakum sistemi dünyada kabul görmüş geliştirilerek devam eden en güvenilir sistemdir. Koltuklarınızı silmek kiri derine göndermekten başka bişey değildir. Koltuklarınızı profesyonel ekimizle biz yıkayalım siz yorulmadan güvenle keyfini sürün.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?