tr

Kurtköy Koltuk Yıkama

15.03.2021
131
Kurtköy Koltuk Yıkama

Kurtköy Koltuk Yıkama    Tüm kumaş koltuk, deri koltuk, sandalye ve araç koltuklarınızı uzman ekibimiz ve deneyimli personelimiz ile yıkamaktayız. %100 müşteri memnuniyetini esas alan firmamız sizlere en kaliteli koltuk yıkama hizmetini vermektedir.

Koltuklarınızı 3 aşamada en kaliteli ve tüm kirlerinden dezenfekte ederek yıkamaktayız.

1. Toz alma; Kurtköy Koltuk Yıkama Servisi Koltuklarınızı temizlemeye başlamadan önce yüksek devirli, dövme özellikli makinalarımızla koltuklarınızın içindeki tüm kum, toz, kıl, mite, bakteriler, mikro organizmalar ve buna benzer yabancı maddelerden arındırıyoruz.

2. Kuru Köpük ile Koltuk Temizleme Aşaması; Kurtköy Koltuk Yıkama Firması    Bu aşamada özel makinemizin köpük jeneratörü yardımıyla koltuk yapınıza göre özel deterjanlı kuru köpükler koltuk yüzeyine yayılarak, koltuğa zarar vermeyen özel yapım mekanik fırçalarla fırçalanmakta ve lekerinden arındırılmaktadır.

3. Vakumlama; Kurtköy Koltuk Yıkama Fiyatları   Tamizlik aşaması bittikten sonra koltuğun üzerinde kalan köpükler; yüksek devirli makinalarımız ile vakumlanarak temizlik işlemi tamamlanmaktadır. Vakumlama aşaması sayesinde koltuğun üzerindeki yumuşayan lekeler vakumlanarak Kurtköy Koltuk Yıkama Servisi  koltuk üzerinden tamamen temizlenmektedir. Böylece tam bir temizlik sağlanmış olup koltuklarınız hiç bir zarar görmeden yıkanmış olur.
Koltuk üzerindeki suyun tamamen temizlenmesinden sonra, koltuğunuzun kısa zamanda kuruması sağlanır. Böylece koltuklarınızın yıpranması önlenmiş olur.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?