tr

Pendik Koltuk Yıkama

15.03.2021
177
Pendik Koltuk Yıkama

Şüphesiz olarak ev ve işyerlerinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalar koltuklarımızdır. Bu nedenle belli zamanlarda mutlaka yıkama işlemine tabii tutulmaları gerekir. Koltuk Yıkama ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları kir , mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltuklarıda belli periyotlarda yıkatmalıyız.Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin.

Evlerimizin vazgeçilmez eşyaları olan halı ve kilimlerimiz, bilinçsiz yıkama ve yanlış temizlik malzemeleri yüzünden hem yıpranmakta hem de sağlıklı bir şekilde temizlenememektedir. Ayrıca uzman olmayan, teknolojik ekipmanlar bakımından yetersiz ve sağlıksız yerlerde yapılan halı temizliği, doğru ellerde doğru makinalarla yapılmadığı için hem halılarımız deforme olmakta hem de birçok olumsuzluklar yaşanmaktadır.

Halı Yıkama da özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir.
Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalıcağınıza GARANTİ VERİYORUZ. Akar Halı Yıkama Farkı Budur.

Teklif Formu

  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?