tr

Uğur Mumcu Halı Yıkama

20.03.2021
167
Uğur Mumcu Halı Yıkama

Uğur Mumcu Halı Yıkama olarak, halı yıkama konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız.Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır.

Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak kullanıma hazır hale gelir.

Son olarak paketleme makinesinden geçirilen Uğur Mumcu Halı Yıkama Servisi  halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir. Kaliteli hizmet anlayışında hizmet veren Uğur Mumcu Halı Yıkama firması  kendini ispatlayan firmalar ile adeta yarışır konumdadır.

Uğur Mumcu Halı Yıkama Firması  Birçok müşteride memnuniyet kazanmış olup halılar üzerinde sadece halı yıkama şampuanı kullanımı ile temizleme işlemi gerçekleştirdiği için tercih edilebilir bir konumda hizmet talebi almaktadır.

Uğur Mumcu Halı Yıkama Fiyatı  Kendini kanıtlamış bir firma olarak sizlere en hızlı ve tecrübeli elemanlarımızla halı yıkama hizmeti vermekteyiz. İlkelerinden ödün vermeyen bir firma olarak en iyisini diyebileceğiniz Uğur Mumcu Halı Yıkama firmamızdan aldığınız halı yıkama hizmeti sayesinde yüz güldürücü sonuçlar alabileceksiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?