tr

Topselvi Koltuk Yıkama

23.03.2021
150
Topselvi Koltuk Yıkama

Topselvi  Koltuk Yıkama    Değerli müşterilerimiz; kirlenmiş olduğunu fark ettiğiniz yada doğal sebeplerden dolayı yangına su baskınlarına ve tadilat çalışması sonrası meydana gelen kirlilik sebepleri sizlerin gözünde büyük sorun olmaktan çıkmalıdır. Topselvi  Koltuk Yıkama Servisi Biz firma olarak koltuklarınız,çekyat, kanepe, yatak gibi devamlı kullanım aşamasında olan eşyalarınıza uygun makine ve ilaç garantimiz le yerinde yıkıyoruz. Sizler için sadece bizlere ulaşmak kalıyor.

Topselvi  Koltuk Yıkama Firması    Koltuk Yıkama konusunda uzman personelimiz , koltuk kumaşına zarar vermesi mümkün olmayan kimyasal ve ekipmanlarımızla  koltuk takımlarınızı bir kere bize yıkattığınız da tercihiniz devamlı biz olacağız.

Koltuk Yıkama en kötü ihtimalle 6 ayda bir kere yapılmalıdır. Topselvi  Koltuk Yıkama Fiyatı    Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından çok daha iyi olacaktır aynı zamanda kullanım ömrü de artacaktır.

Topselvi  Evde Koltuk Yıkama Servisi    Bizim tavsiyemiz koltukların yılda 2 defa yıkanmasıdır. Yılda bir kere yıkanan koltukta görünüm bakımından iyi olacaktır ama 1 sene uzun bir zaman olduğundan hijyeni sağlamak zor olabilir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?