tr

Harmandere Mahallesi Battaniye Yıkama

18.03.2021
160
Harmandere Mahallesi Battaniye Yıkama

Fabrikamızda yıkanacak olan battaniyeleriniz dokuma özellikleri, cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır. Sonra belirli aşamalardan geçirilerek her türlü mikrop ve mikro organizmalardan arındırılıp steril hale getirilir.

1. Toz Alma Aşaması; Battaniyeleriniz Toz Dolabı makinemizden geçirilerek toz, kum ve diğer yabancı maddelerden temizlenir.

2. Temizlik Havuzu; Tozu alınan battaniye, içindeki mikro organizmaların yok edilmesi amacıyla özel ilaçlı havuza yatırılır.

3. Otomatik Makinalarda El Değmeden Yıkama; Battaniye, bu aşamada bakterilere karşı etkili şampuanlar ve elektronik fırçalar kullanılarak ön ve arkası dönüşümlü olarak, özenli şekilde yıkanır. lekelerden kurtulunur. Battaniye, durulanır ve vakumlanır.

4. Su Sıkma Aşaması; Bu aşamada battaniyeniz, battaniye sıkma makinasında uygun devirde sıkılarak üzerindeki fazla su giderilir. Sıkma işlemi, battaniye rulo şekline getirilerek yapıldığı için yırtılma ve yıpranmaya yol açmaz.

5. Battaniye Kurutma Sistemi; Kurutma bölümüne alınan battaniye kuru ve sıcak hava üfleyen Özel Battaniye Kurutma sistemiyle kısa bir süre içinde kurutulur.

6. Kalite kontrol ve paketleme; Temiz ve dezenfekte olan battaniyeniz uzman ekibimiz tarafından kalite kontrolden geçirildikten sonra, paketleme makinasında paketlenir.

Hiç zaman kaybetmeden ücretsiz servis ağımız ile evinize servis edilir. Size ve sevdiklerinize tertemiz, pırıl pırıl battaniyelerinizin keyfini sürmek kalır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?