tr

Orhangazi Koltuk Yıkama

16.03.2017
169
Orhangazi Koltuk Yıkama

Orhangazi Koltuk Yıkama  Gelişen  dünya düzeninde, sanayileşen toplumlarda, bayanlarında iş gücüne katılması, toplu çalışma ve yaşam alanlarının artması nedeniyle temizlik hizmetlerinin de bir endüstri haline gelmesine neden olmuştur. Bu nedenlerle oluşan temizlik hizmetleri talebi temizlik firmaları gibi organizasyonları zorunlu kılmıştır.

Diğer halı yıkama ve koltuk Orhangazi Yerinde Koltuk Yıkama  yıkamacılardan farklı olarak tam profesyonel çalışması ve uzman bir ekibe sahip olmasının yanında köpüklü yıkama teknolojisiyle hizmet vermektedir.

Orhangazi Koltuk Yıkama Servisi  Makinemiz köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine her hangi bir zarar vermez diğer buharlı makinelerin aşırı buhar Orhangazi Köpüklü Koltuk Yıkama üflemesi sonucu yüksek ısı koltuk kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır.Köpüklü makinemiz uygun devirde dönen mini fırçasıyla lekelere derinden müdahale ederek koltuklarınızın ilk günkü gibi parlaklığına kavuşmasını sağlar.

Orhangazi Koltuk Yıkama Fiyatları Koltuk yıkama işlemi yerinde yıkama oldugu icin koltuk yıkama esnasında koltuklarınız bir yerden bir yere taşınmasına gerek kalmaz.  Koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. Koltuk yıkama işlemi bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?