tr

Şifa Mahallesi Halı Yıkama

19.03.2021
142
Şifa Mahallesi Halı Yıkama

Şifa Mahallesi Halı Yıkama  Hemen hemen en garantili yöntem olan Otamatik Makina Temizliği:  Otamatik makinede yıkanan halılar, makineye verildiği ilk noktada sıcak su ile islanır.

Bant üzerinde ilerleyen halı fırçalama ünütelerinin altına geldiğinde üniteler halı üzerine temas ederek fırçalama işlemi başlar. Bu fırçalama ünitelerine deterjan ve leke sökücü kimyasallar fırçalama anında bilgisayar kontrolü ile verilir halı bant üzerinde ilerlemeye devam Şifa Mahallesi Halı Yıkama Servisi  ederken ikinci sıra fırçalama üniteleri halı üzerine temas ederek duru su ile fırçalama yapar ve halı üzerindeki deterjan yoğunluğunu azaltarak halıyı durulama için hazırlar.

Şifa Mahallesi Halı Yıkama Firması   Yoğunluğu azalmış deterjan halı üzerine bastırılan merdane ile sıyrılır daha sonra durulama jetleri altına gelen halı basınçlı su ile durulanır. Bu yöntemde en iyi durulama kalitesine sahiptir ama su maliyeti yüksektir.

Tam otomatik halı yıkama makinesinin yapımı aşamasında makine kuruluşundan bilgi ve desteğini esirgemeyen Şifa Mahallesi Halı Yıkama Fabrikası makine üretimini yapan firmadan halıların kirli suyunu birbirine karıştırmadan yıkama yapan bir halı yıkama makinesi talep etmiş bu makinenin geliştirilebilmesi için büyük çaba sarf etmiştir. Ayrıca geliştirilen makine deterjan ve leke sökücüleri halı üzerine fırçalama anında bilgisayar kontrolüyle vermektedir bu özellik yıkamada standart bir kalite sağlamıştır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?