tr

İdealtepe Koltuk Yıkama

20.03.2021
193
İdealtepe Koltuk Yıkama

İdealtepe Mahallesi Koltuk Yıkama Servisi   Koltuk ve Yatak yıkama hizmetimiz profesyonel ekiplerce ev, ofis veya işyerinizde verilmektedir.

İdealtepe Mahallesi Koltuk Yıkama Fiyatları  Ekiplerimiz dilediğiniz saatte yıkama işlemini gerçekleştirmekte, yaz aylarında ortalama 3 saat, kış aylarında da 6 saat gibi bir süre içerisinde kullanıma hazır hale gelmektedir.

İdealtepe Koltuk Yıkama   Her türlü oturma grubu, koltuk, sandalye, yatak vb ürünlerinize yıkatma işlemini güvenle yaptırabilirsiniz.

İdealtepe Mah Koltuk Yıkama vİlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır.

İdealtepe Mahallesi Koltuk Yıkama  Koltuk kumaşı incelenerek, kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir.Bu kimyasalların kesinlikle insan sağlığına zararı yoktur.Kimyasallarımız mikrop kırıcı özelliğe sahiptir.

İdealtepe Mahallesi Koltuk Yıkama Yıkanacak olan koltuğa hazırlamış olduğumuz anti bakteriyel şampuanlı köpüklü su verilerek kirlerin ve lekelerin yumuşaması sağlanır ve geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır.

Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür.

İdealtepe Mahallesi Koltuk Yıkama Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır.

Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzey püskürtme ve vakum sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır.

Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?