tr

Sanayi Mahallesi Halı Yıkama

15.03.2021
188
Sanayi Mahallesi Halı Yıkama

Sanayi Mahallesi Halı Yıkama Servisi    Rulo halinde halılarınızı ev ve ofislerinize kadar gelerek kapıdan teslim alan firmamız, sunduğu kapsamlı temizlik işlemleri ile uğraşmadan güvenilir.bir

şekilde tüm halılarınızın tertemiz hale gelmesini sağlıyor.

 

Sanayi Mahallesi Halı Yıkama   halı yıkamayı tercih ederek, temizlemek için saatlerce zaman ve yoğun bir efor harcanmasına rağmen, istediğiniz sonucu asla alamadığınız halılarınızı zahmetsizce ve gönül rahatlığı ile temizletebilirsiniz.

Kapıdan rulo şeklinde teslim alınan halılarınız; Sanayi Mahallesi Halı Yıkama Firması  tesislerimizde uzman personeller tarafından büyük bir titizlikle ve özenle, özel sanayi tipi makinalar yardımıyla temizlenme ve temizlik sonrasında yine özel kurutma cihazlarıyla hızla kurutularak sizlere tertemiz bir biçimde teslim edilmektedir.

Sanayi Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları Temizlenen halılarınız teslim ettiğiniz şekilde rulo yapılmış ve paketlenmiş olarak kapınıza kadar getirilmektedir. Bu sayede sizlerde gönül rahatlığıyla temiz halılarınıza kavuşmanın mutluluğunu yaşamış olursunuz.

Sanayi Mahallesi Halı Yıkama    hizmetinde bir dizi teknikler kullanılır. Değerli ve kıymetli halılarınızın yıkama işlemleri fabrikamızda güvenilir bir biçimde yapılmaktadır. Daha önce bilinçsizce yıkanan yada diğer halı yıkama fabrikalarının bozduğu, renklerinin soldurduğu halılarınızı; yıkama işlemi sırasında tamir ve renkleriyle oynama tecrübesine sahibiz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?