tr

Sapanbağları Mahallesi Stor Perde Yıkama

18.03.2021
128
Sapanbağları Mahallesi Stor Perde Yıkama

Ev ve İşyerlerinizde bulunan stor perde ve zebra perdeleriniz , firmamızda son sistem makinalar ile özenle yıkanmaktadır. Temizliği son derece zor olan bu perdelerin temizliği Sapanbağları Mahallesi Stor Perde Yıkama   hizmetleri sayesinde artık çokta zor değil . Sapanbağları Mahallesi Stor Perde Yıkama  Firmamız bünyesinde bulunan perde yıkama ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize bu hizmeti en güzel şekilde yapmaktadır.

 

Temizliği son derece zor ve hassas olan stor perde,Sapanbağları Mahallesi Stor Perde Yıkama   zebra perde, katlamalı perde, kalın perdeler ve jaluzi perde temizlikleri Sapanbağları Mahallesi Stor Perde Yıkama firmamız tarafından son sistem makinalarda özenle yıkanmaktadır. Bu aşamada öncelikle perde temizlikleri yaptırmadan önce Aydınevler Stor Perde Yıkama ve şubelerindeki arkadaşlarımızdan detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Yıkatmaya karar verdiyseniz irtibata geçmeniz ve müşteri temsilcilerimizden randevu almanız gerkmektedir.

Perde yıkama ekiplerimiz ev, işyeri ve ofislerinize gelerek perdeleriniz Sapanbağları Mahallesi Stor Perde Yıkama Firması  yerinden itina ile sökerek fabrikamıza kırıp dökmeden özenle götürmektedir.

Fabrikamıza gelen perdeleriniz cinslerine göre ayrılarak tek tek numaralandırlıyor. Daha sonra perdenin üzerindeki mekanizmadan kumaşları tek tek ayrılıyor. Sapanbağları Mahallesi Stor Perde Yıkama Servisi   Ayrılma işlemi bittikten sonra son sistem ultrasonic makinalarda yıkama yapılmaktadır . Yıkama esnasında perdeleriniz kesinlikle zarar görmemektedir. Sapanbağları Mahallesi Stor Perde Yıkama Fiyatı    önemli bir not olarakta perdelerin mekanizmalarıda ayrıca özenle yıkanıp temizlenmektedir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?