tr

Orhanlı Halı Yıkama

19.03.2021
201
Orhanlı Halı Yıkama

Orhanlı Halı Yıkama Ev ve iş yerlerinizden makbuz karşılığında teslim alınan halılarınız bilgisayara kayıt edildikten sonra yıkama süreci başlar ve her adım bilgisayara kayıt edilir.

Halılar dokuma özellikleri, tür ve niteliklerine göre sınıflandırılır. Halılar yüksek devirli vakum cihazlarda toz ve kirden arındırılır. Sağlığa ve doğaya uygun özel halı şampuanlarıyla iki tarafıda dönüşümlü olarak yıkanır.

Orhanlı Halı Yıkama Servisi  Halıların lekelerin bulunduğu bölümler özel leke çıkarıcılar ile temizlenir. Halıların köpüklerinden arındırılması için bol su ile durulanır.

Orhanlı Halı Yıkama Firması Halılar yüksek devirde dönen santrifüj makinesinde fazla suyundan arındırılarak kurutma ve havalandırma işlemine hazırlanır. Kalite kontrol elemanlarımız tarafından incelenen halılarınız gerek duyulması halinde halılar, yıkama ya da onarım bölümlerine gönderilir.

Orhanlı Halı Yıkama Kir ve nemden arınan halılar kapalı kurutma bölümümüzde kurutulduktan sonra açık havada bekletilir. Daha sonra dokuma yönüne göre süpürülerek düzeltilir.

Son Kontrol ve Paketleme
Halılar personelimiz tarafından son kalite kontrolü yapıldıktan sonra paketlenir.

Orhanlı Halı Yıkama  Yıkama süreci tamamlanan halılarınız, sizden teslimat randevusu alınmasının ardından gününde ve saatinde adresinize teslim edilir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?