tr

Fevzi Çakmak Mahallesi Koltuk Yıkama

15.03.2021
146
Fevzi Çakmak Mahallesi Koltuk Yıkama

Fevzi Çakmak Mahallesi  Koltuk Yıkama Pendik’in tüm ilçelerine Koltuk Yıkama ve Halı Yıkama alanında faaliyet göstermekte olan firmamız   Halı Yıkama, yıllardır göstermiş olduğu üstün başarısına gün geçtikçe yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Koltuklarınızı yerinde kaliteli hizmetimizle kısa sürede yıkayarak müşteriKavakpınar  Koltuk Yıkama Servisi memnuniyetini kazanmanın gurunu yaşamaktayız. SizlerdeFevzi Çakmak Mah.Koltuk Yıkama Firması kaliteli ve güvenilir hizmet  arayışındaysanız yapmanız gereken yalnızca bize ulaşmak… Genel olarak yapılan bir hata kirlenen koltukları bezle silip temizlemeye çalışmaktır.

Fevzi Çakmak Koltuk Yıkama Fiyatları  Bezle silerek temizlenmeye çalışılan koltuk her ne kadar ilk başta temiz gibi gözükse de aslında tek yapılan kiri koltuğun içine gömmektir. Dolayısıyla aynı kir tekrar ortaya çıkabilmekle birlikte hijyen konusunda da yeterli değildir. Fevzi Çakmak Mahallesi  Koltuk Yıkama Servisi  yıkar ve dezenfekte eder. Kullandığımız koltuk yıkama makineleri temiz suyu basınçlı püskürtme yapıp, aynı anda kuvvetli vakumla çekerek kiri söker alır. 3 Saat içinde bir takım koltuğunuz yeni gibi tertemiz olur.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?